Saat Modelleri

Replika Tag Heuer Saat


Warning: A non-numeric value encountered in /home/kadindefteri/public_html/wp-content/themes/herald/core/template-functions.php on line 170

Günümüzde Tag Heuer Saatler

Tag Heuer, İsviçre kökenli önemli saat ve gözlük üreticilerinden biridir. 1860 yılından bu yana da saat alanında üretim ve satış gerçekleştirmektedir. Uzun yıllardan beri bu alanda sükse yapmış olan Tag Heuer, başarısını da rakiplerine kanıtlamayı başarmış olan markaların başında yer almaktadır. Bu markaya ait saatler de oldukça yüksek fiyatlardan satışa sunulmaktadır. Elbette bu tarz saatlerin satın alınabilmesi için ya bütçe zorlanmakta ya da yeterli gelmemektedir. Bu tür saatleri beğenen ve satın almak isteyen kişilere hitap edebilmek için de replika saat üretimi sağlanmaktadır. Replika Tag Heuer saat modelleri ile orijinal ürün arasında gerek mekanizma, gerekse aksam bakımından hiçbir fark bulunmamaktadır. Üstelik ürünlerin orijinalinde olduğu gibi sertifikaları ve garantileri de bulunmaktadır.

Orijinal bir Tag Heuer saatin orijinalini almak için ayrılması gereken bütçe en az 7.000 TL civarındadır. Ancak replika modelini en az 400 TL’ye temin edebilmek mümkün olabilmektedir. Tag Heuer replika saatlerin pek çok özelliği bulunmaktadır. Bu özellikler de kullanıcılara çekici gelmekte ve ürüne olan ilgi daha da artmaktadır. Aynı zamanda marka hem kadınlara hem de erkeklere yönelik ürün satışı gerçekleştirmektedir. Kısacası piyasada orijinal olan Tag Heuer saat modellerinin her birinin replika olan modelini bulabilmek mümkün olmaktadır.

Replika Tag Heuer Saat Özellikleri

 

Replika Tag Heuer saat modeli, pek çok özelliği ile ön planda bulunmaktadır. Bu ürünün en önemli özellikleri ve detayları ise aşağıda yer almaktadır.

 • Ürün hem spor hem de formal kıyafetler ile tercih edilebilecek nitelikte üretilmektedir.
 • Orijinali ile arasında herhangi bir fark bulunmamaktadır. Hem görünüm hem de mekanizma açısından her iki ürün de aynı performansı göstermektedir.
 • Ürünlerin hem çelik hem de deri kordon özellikli olan modelleri bulunmaktadır.
 • Kadranlarda beyaz, yeşil, gri, mavi, kırmızı ya da siyah gibi pek çok renk seçeneği bulunmaktadır.
 • Safir kullanılarak üretilen ürünün camı çizilmez özelliğe sahiptir.
 • Replika Tag Heuer saat modeli hem kadın hem de erkek kullanıcılara hitap etmektedir.
 • Ürünlerin her biri için sertifika ve garanti verilmektedir.
 • Tıpkı orijinalinde olduğu gibi bu ürünün de çalışma prensibi orijinal model ile aynıdır.
 • Kasası tamamen saf çelikten üretilmektedir.
 • Takvim ya da belirli günler gibi ekstra özellikler de orijinal model ile aynıdır.
 • Genellikle pilli mekanizmaya sahiptir ve piller uzun ömürlüdür.
 • Pek çok saatte olduğu gibi ürünler 50 metreye kadar su geçirmez özellikte üretilmektedir.
 • Fiyatlar ise orijinal ürünün fonksiyonlarına ve aksamına göre farklılık göstermektedir.
 • Ürünlerde en önemli özellik ise kordonlarının değiştirilebiliyor olmasıdır.

Replika Tag Heuer Saatlerde Sertifika ve Garanti

 

Replika Tag Heuer saat modellerinde garanti ve sertifika verilmektedir. Orijinal ürünlerde saatin üretim yeri ve yılı gibi pek çok özellik bulunurken replika saat modellerinde de yine durum aynı şekildedir. Satış gerçekleştiren pek çok firma ürünler ile ilgili garanti kapsamı da sunmaktadır. Genellikle 1 yıl olarak verilen garanti süresi kapsamında kullanıcı hatası dışında oluşan tüm sorunlar satıcı ya da üretici firma tarafından karşılanmaktadır. Kullanıcılar elbette orijinal ürünlerde olduğu kadar kapsamlı bir hizmet almamaktadır; ancak 1 yıl da yine yaşanan ya da yaşanabilecek sorunların düzeltilebilmesi için uygun bir süredir. Tüm bunların yanında kullanıcılar replika saat aldıklarından eminler ise mutlaka sertifikası olup olmadığını kontrol etmelidir.

Replika Tag Heuer Saat Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

 

Replika Tag Heuer saat satın alacak olan kişilerin ilk olarak mekanizmasının nasıl çalıştığına bakması gerekmektedir. Orijinal üründe olduğu gibi tüm aksamların kusursuz bir şekilde çalışıyor olması gerekmektedir. Bunların yanında sertifikalı bir ürün olup olmadığı ve garanti süresi verilip verilmediği de mutlaka değerlendirmeye alınmalıdır.

Replika Tag Heuer saat alacak kişilerin yine görünüşüne ve kullanılan malzemeye dikkat etmesi gerekmektedir. Pek çok ürün çelik olarak üretilmiş gibi gösterilmekte; ancak farklı malzemeler kullanılmaktadır. Bu da zaman içinde ürünün dışının soyulmasına ya da kısa vadede zarar görmesine neden olmaktadır. Kordon ve kasa kesinlikle saf çelikten üretilmiş olmalı ve su ile temas ettiğinde paslanma yapmamalıdır.

Yazar Hakkında

gamze

Yorum Ekle

İlk Yorumu Sen Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir