Marjinal Bayan Şapka Modelleri
Marjinal Bayan Şapka Modelleri

Şapka Modelleri

Marjinal Bayan Şapka Modelleri


Warning: A non-numeric value encountered in /home/kadindefteri/public_html/wp-content/themes/herald/core/template-functions.php on line 170

Marjinal Bayan Şapka Modelleri

Hem yaz hem kış mevsimlerinde vazgeçemediğimiz bir moda aksesuarı olan şapkalar bu yıl da yine yeni modelleriyle gündemde.

Marjinal Bayan Şapka Modelleri

Kış aylarında soğuktan yaz aylarında ise sıcaktan korunmamızı elde eden şapkalar başucu aksesuarımız olmasının yanı sıra moda alanında da geniş bir alana haiz. Kimi şapkalar rahat bir görüntü elde etmemizi sağlarken kimi şapkalar daha çocuksu, kimileri ise daha kadınsı

veya erkeksi görünüm elde etmemizi sağlayabiliyor. Güneş ışınlarından korunmamızı sağlarken hem de bizi soğuktan da koruyan bu moda takılarını biroldukça çeşit olarak ele alabiliriz.

.
Marjinal Bayan Şapka Modelleri
Marjinal Bayan Şapka Modelleri 1
.<!–nextpage–>

En Revaçtaki Şapkalar Hangileri

Yaz kış kullandığımız bir revaç şapka modeli kep şapkaları diyebiliriz. Hem kış aylarında hem yaz ayların da kullanılan bu kep şapka modellerini hangi stilde takacağınıza da gene siz karar verebilirsiniz.

Son zamanlarda arka kısmını önde kullanmak kep şapkalarda çok moda. Gene aynı şekilde isteseniz taraftan da kullanabilirsiniz. Bu kep şapkalar genel anlamda hem erkekler hem kadınlar tarafınca kullanılabiliyor. Kep şapkalarını spor giyimle tamamlayabilirsiniz. Bu tarz şapkalarla rahat ve spor bir görüntü elde edersiniz.

Vintage tarzını ön plana çıkaran hanımefendi fötr şapka modelleri de şu sıralar oldukça moda. Bu şapkaların özgüır olanını yazın güneş ışınlarından kullanırken bununla birlikte kışında süet keten kadın fötr şapkalarını kullanarak bununla birlikte hoş bir Retro biçimı da elde edebilirsiniz. Daha önceleri adamların kullanıldığı bu şapkalar şimdi ise kadınlar tarafından daha çok tercih ediliyor. .

Marjinal Bayan Şapka Modelleri
Marjinal Bayan Şapka Modelleri 2
.<!–nextpage–>

Şapkalar nasıl Kullanılmalı?

Marjinal Bayan Şapka Modelleri

Şapkaları farklı giyim tarzları ile kullanmak mümkün. Örneğin; sıcak yaz günleri bir kot şort ve tshirt üzerine kep şapka takarsanız rahat bir görünüm elde edersiniz. Yine aynı tarz giyimin üzerine özgüır şapka da takabilirsiniz fakat kep şapka daha bir güzel duracaktır. İyi kesimli bir trençkot ve etek yahut şort üzerine trençkot ve çizmenin üzerine ise bir fötr şapka görkemli olacaktır. Şapkalarla güzel bir kombin elde etmek istiyorsanız birkaç hususa da dikkat etmeniz gerekiyor. Örneğin bir yaz elbisesinin üzerine kep şapka takarsanız abes bir görünüm elde edebilirsiniz. Hasır yaz şapkaları daha bir güzel duracaktır.

Yazar Hakkında

gamze

Yorum Ekle

İlk Yorumu Sen Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir