Kilo Aldırıcı Bombax Kullanımı ve Etkisi


Warning: A non-numeric value encountered in /home/kadindefteri/public_html/wp-content/themes/herald/core/template-functions.php on line 170

Türkiye’nin en çok satan kilo aldırıcı bitkisel gıda takviyesi olan Kudret Narlı Bombax kullanımı ve hızlı etkisi için sizlere bu sayfamızda bilgiler aktarmaktayız.

Sağlıklı ve en etkili kilo aldırıcı gıda takviyesi Bombax‘ın  kullanımı ile ilgili detaylı bilgiler ve en etkili kilo almanızı sağlayacak tiyolar aşağıda yer verilmiştir.

Bir kutuda kişiden kişiye değişim göstermekle birlikte 3 kilo ile 7 kilo arası kilo almanızı sağlayan Bombax 2. ve 3. kutuda bu kiloyu korumanızı ve tekrar kilo kaybı oluşmasını önlemektedir.

Bombax.Net tarafından oluşturulan özel kampanya da en çok tercih edilen 2 Kutu lu kampanya ve 3 Kutulu Diyetisyenlerin tavsiyesi olan paket en ideal seçenekler arasında yer almaktadır.

Bombax Kilo Aldırıcı Gıda Takviyesi için En Etkili Kullanımı

[colored_box color=”eg. blue, green, grey, red, yellow”]Bombax kullanımında etkisini en iyi ve sağlıklı şekilde görebilmeniz için, süt ya da yoğurt kullanmanız önerilmektedir.[/colored_box] Elde yapılan Meyve Suları ile de karıştırarak Bombax Kilo Aldırıcı Bitkisel Gıda Takviyesi ürününü kullanabilirsiniz.

Sabah ve Akşam tok karnına (yemeklerden 40 dk sonra) bir tatlı kaşığı ölçeğinde süt ya da yoğurda karıştırılarak içilir.

Bombax Kilo Aldırıcı Bitkisel Gıda Takviyesi İçeriğinde Neler Var?

Kudret Narı Meyvesi (Yeni)
Kakao , Polen, Kına kına, Propolis, Keçi Bonuzu, Üzüm Çekirdeği, Amber
Karışık Meyve ve Sebze ekstresi (Patates, muz, üzüm, elma, portakal)

Bombax tamamen bitkisel içeriklidir. Bombax metobolizmanızı dengeleyerek ideal kilonuza kavuşmanıza yardımcı oldukça popüler bir üründür.

Bombax içeriğinde hiç bir şekilde kimyasal bileşen içermez.

 


 

Kilo Almak, aslında kilo vermekten daha zor bir durumdur. Hatta bir çok kişiye göre umutsuz görülmektedir. Kilo alamamak bir çok kişinin sorunlarından biridir. Tüketilenden daha fazla karbonhidrat alarak metabolizmanın dengesini kurmak kilo probleminin giderilmesine yardımcı olur. Yoğun ve hızlı bir yaşam sürenler, yüksek enerji gerektiren iş yapanlar yada yeterli gıda alamayanlar kaybettikleri enerjiyi mutlaka karşılamalıdırlar.

Bombax Kilo Aldırıcı Kudret Narlı Bitkisel Karışım metabolizmayı yormadan sağlıklı kilo almanıza yardımcı olur, vücudunuzun artan enerji ihtiyacını karşılar. Vücuda tabii ve sağlıklı bir şekilde enerji vermek için hazırlanmış toz halinde Karbonhidrat ve Protein karışımıdır. Karbonhidrat içeren gıdalar vücuda enerji veren besin öğelerindendir.

Vücudumuz harcadığı enerjinin büyük bir bölümünü karbonhidratlardan sağlar. Beyin dokusu da enerji için karbonhidratları kullanır. Ağır fiziksel aktiviteler içinde karbonhidratların daha uygun enerji kaynağı olduğu bilinmektedir.

Bombax Kullananlar ve Bombax Kilo Aldırıcı Kullanıcı Yorumlarını Konu Altında Bizimle Paylaşabilirsiniz.

Yazar Hakkında

Yorum Ekle

İlk Yorumu Sen Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir