Arı Sütü Kremi Faydaları ve Etkisi Nelerdir?
Arı Sütü Kremi Faydaları ve Etkisi Nelerdir?

Sağlık

Arı Sütü Kremi Faydaları ve Etkisi Nelerdir?


Warning: A non-numeric value encountered in /home/kadindefteri/public_html/wp-content/themes/herald/core/template-functions.php on line 170

Arı Sütü kremi son aylarda kırışık giderici cilt kremleri kategorisinde en çok mevzuşulan ürün haline gelmiştir. Özellikle 35 yaş ve üstü hanımlar için özellikle yüz hatlarında oluşan kırışıklıklara karşı ABD ve Japonya’da kullanılan ve klinik testlerde büyük başarılarla neticelanan Arı Sütü ülkemizde de tercih edilmeye başlandı.

Evinizin ya da iş yerinizin rahatlığında uygulanabilen, mikrotanecikli kırışıklık tedavisi ile kendinizi yine doğmuş şeklinde hissetmenize büyük yardımcı olacak Arı Sütü Kremi muhteşem faydalara haiz olduğu bilinmektedir. Bu biçimül, deri tabakasında derinlere nüfuz ederek hücreleri harekete geçiriyor ve metabolizmayı kendi kollajenini üretmeye teşvik ediyor.

Arı Sütü Kremi Faydaları ve Etkisi Nelerdir?
Arı Sütü Kremi Faydaları ve Etkisi Nelerdir?

Arı Sütü Kremi Japon kadınları Daha Genç Gösteriyor

Dünya genelinde maksimum arı sütü kullanımı Japonya ülkesidir. Japon kadınların güzellik ve genç görünme gizeminin altında yatan en büyük sebep arı sütü ile cilt temizliğini yapmalarından kaynaklanıyor. Organik tesiri ve cilt bölgesinde ki hücrelerin yenilenmesi ile ciddi farklar 8. Haftadan sonra etkisini göstermektedir.

Tüm naturel ilaçların anası olarak kabul edilen arı sütünün bilim adamları tarafınca biri olan mucizevi etkileri bulunmakta, bu tarz şeylerin en başlangıcında da cilt üzerindeki yenileme, gençleştirme yer verilmiştir. Kırışıklıkları yok eden ve yaşlanma ile cenkan bu yöntemin özel biçimülü ise olması gerektiği benzer biçimde %100 naturel. Biçimülün en etkili içeriği de, yönteme adını veren Arı Sütü .

Arısütü; 5-15 günlük yaştaki işçi balarılarının, kraliçe (ana) arıyı beslemek için yutakaltı bezlerinden (hypopharyngeal) salgıladıkları, hammaddesi binbir çiçeğin balözü, çiçek poleni ve balarılarının enzimlerinden oluşan sedef görünümünde, peltemsi, (1/1 gr/cm3) özgül ağırlığında, organik asit karakterinde, %100 organik, olağanüstü yüksek oranda hayati vitaminler, enzimler, mineraller, proteinler ve aminoasitler taşıyan yüksek besin değerli bir balarısı ürünüdür.

Dünyanın en üstün doğal gıdasıdır ve doğadaki bütün organik ilaçların annesi sayılır. Balarısı averaj 40 gün yaşar, Arısütüyle beslenen kraliçe arı ise 7 yıl yaşar ve dünyanın en fazla yumurtlayan canlısı olarak günde ortalama 3000 kere yumurtlar.. .

Arı Sütü Kremi Ne Kadar Sürede etki Eder?

Arı sütü Vitamin, enzim, mineral, aminoasit ve protein açısından çok varlıklı olan arı sütü muhteviyatında A,C, D, E, K, H vitaminleri ile B1, B2, B3, B5, B6, B7, B9, B12 vitaminlerini barındırır. Ayrıca başka aslabir maddede olmayan 10-HDA’yı ihtiva eder. Arı sütü krem cilt ile buluştuğunda 24 saat içinde aktif olarak çalışmaya adım atar. Bu sayede tüm kırışıklıklar ilk 14 gün içerisinde yok olmaya başlıyor.

Arı Sütü Kremi Kullanım Hakkında Bilgiler

Kullanımı : 18 yaş üstü göz torbası sorunu yaşayanlar ile beraber, 25 yaş üstü kırışıklık problemlerı yaşayanlar ve yaşlanma etkileri başlamış tüm hanımlar ve erkekler bu ürünü kesinlikle kullanmalı.

En Etkili Kullanım iyi mi Olmalı : Her gün en az 2 kere 6 saat ara vererek cildinizi temizledikten sonra hafifçeçe uygulayın ve yedirinceye kadar masaj yapın. Etkilerini hemen hissedeceksiniz. Hemen sonra toplumsal yaşamınıza devam edebilirsiniz.

. Arı Sütü Kremi Yorumları ve Kullananlar Ne Diyor?

Arı sütü kremi ile ilgili kullananlar ürün ile ilgili yorumlarını konu altında ki yorum kısmınden iletebilir, kullananların yorumları, sual ve eleştirilerini inceleyebilirsiniz.

Yazar Hakkında

gamze

Yorum Ekle

İlk Yorumu Sen Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir